Chrzciny i komunie

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania chrzcin oraz przyjęć komunijnych w naszym Ośrodku Wypoczynkowym Paradise. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa oraz Państwa najbliższych. Przyjęcie z okazji chrzcin oraz I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. W tym szczególnym dniu z przyjemnością będziemy razem z Państwem a Państwo będą gośćmi na własnym przyjęciu.

Przyjęcie komunijne możemy zorganizować dla Państwa w jednej z naszych sal. Szef Kuchni zadba o starannie skomponowane menu przygotowane specjalnie na tą okazję. Istnieje również możliwość skomponowania własnego menu według Państwa życzenia.

W przygotowaniu menu pomożemy Państwu, na życzenie doradzimy w wyborze miejsca, dań, ustawieniu stołów oraz dodatkowych dekoracji. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt,  z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich dodatkowych informacji.

 


NOWA PROPOZYCJA MENU…


Zupa serwowana
– rosół z makaronem

Danie główne serwowane
Półmisek z mięsami:
– roladka wieprzowa, roladka drobiowa z serem i pieczarkami, schabowy zapiekany z warzywami i serem, pieczeń wieprzowa podawana z sosem pieczeniowym oraz kluseczkami śląskimi i ziemniakami z wody, kapustą młodą i surówką z kapusty pekińskiej.

Deser serwowany
Tort komunijny śmietankowo-owocowy

Zupa serwowana
– zupa serowa z kluseczkami mięsnymi
Danie główne
– Pierś z kurczaka w chrupiącej panierce podawana z frytkami oraz ziemniakami opiekanymi, sosami (koperkowym i czosnkowym) i surówką z białej kapusty.

Kolacja
– barszczyk czerwony z knyszem

Zimna płyta (na półmiskach na stole):
wędliny z własnej spiżarni, mięsa pieczone, schab z zielonym pieprzem, boczek w ziołach, schab z czosnkiem, polędwica faszerowana, rolada serowa, karczek w sosie tatarskim, tymbalik drobiowy, szynka konserwowa ze szparagiem, śledzie na 3 sposoby, jajka faszerowane, sałatka z rukolą-ananasem-kurczakiem wędzonym oraz sałatka jarzynowa.

BUFET DESEROWY (na paterach) ciasto i owoce.
NAPOJE kawa i herbata bez ograniczeń.

CENA PAKIETU 130zł/os.

MENU jest przykładowe i może być dowolnie zmienione według potrzeb zamawiającego.